Ocena produktu 4,4 / 5
opinie z serwisu Opinie z serwisu Ceneo.pl

m...9
Polecam
5 / 5 Wystawiono 4 lata temu
Zobaczymy bo dopiero kończę pierwsze opakowanie na razie jest mała różnica, ale mniejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej i wszystko zniknie to co zostawiło słońce na mojej skórze 😉.
Użytkownik Ceneo
Polecam
5 / 5 Wystawiono 7 lat temu
Po przedawkowaniu beta-karotenu i "kąpieli słonecznych",pojawiły się u mnie (nad ustami) ciemne przebarwienia,wyglądały jak bym miała wąsy :-( byłam załamana i nie wiedziałam co robić.Pewnego dnia zobaczyłam reklamę tego suplementu i się skusiłam :-) po niespełna miesiącu po przebarwieniach nie ma śladu! To napradę działa! Teraz znowu zakupiłam opakowanie,tak zapobiegawczo,aby pod wpływem słonca nie mieć znowu tego samego problemu ;-)
kasia
Polecam
3 / 5 Wystawiono 9 lat temu
Po zużyciu drugiego opakowania nie widzę zmian. Pokuszę się o jeszcze jedno a jak nie przyniesie opisywanych efektów to zakończę kurację.
Ewa
Polecam
5 / 5 Wystawiono 9 lat temu
Laboteq Tone dla mnie działa jest skuteczny na przebarwienia, które są dla mnie uciążliwe od kilku lat, podobnie przed przebarwieniami chroni Vichy stosowałam wiele kremów, ale ten sprawdza się najbardziej
m...a
Polecam
4 / 5 Wystawiono 10 lat temu
Laboteg Tone to suplement myślę, że będzie skuteczny , bo stosuję go od 5 tygodni. Przebarwienia są jaśniejsze a nowe nie powstają.